Sklep dla prawdziwego mężczyzny

Paź 30, 15 Sklep dla prawdziwego mężczyzny

Każdy mężczyzna wie o tym, że musi spełniać się na wielu polach występują przy tym w rolach tak różnych, że czasem łatwo je pomylić. Nie da się ukryć, że każda z nich wymaga innej stylizacji, dlatego panowie muszą charakteryzować się duża dozą wiedzy na temat tego, co nosić można, a czego nie. W biurze na pewno dominuje moda typowa dla takich miejsc, a więc pełno tam białych koszul i czarnych prostych spodni. Spotkania towarzyskie zazwyczaj wiążą się dla mężczyzn z założenie na siebie zwykłej koszulki, a przebywanie w domu to połączenie ubraniowego luzu i zupełnej swobody w zachowaniu. Jak zatem urozmaicić te kilka stylów, aby do męskiej garderoby zawitał powiew świeżości?

Produkty dodające szyku i elegancji

Przede wszystkim każdy pan powinien odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakich dokładnie rolach na co dzień występuje i z czym one się wiążą. Być może okaże się, że nie potrzeba kompletować strojów formalnych, ponieważ pracujemy w domu, ale nowy garnitur przydałby się ze względu a to, że stary jest źle skrojony. Po takich rozważaniach można ze spokojem przejść do bardziej zasadniczej części wymiany zawartości szafy na nową, a mianowicie zakupów. Przede wszystkim trzeba postawić na kilka elementów ubioru, które zawsze się sprawdzają. Klasyczne spodnie i biała bądź błękitna koszula powinny gościć w każdej męskiej garderobie. Taki prosty zestaw bowiem sprawdza się zarówno na wyjście na miasto jak i spotkanie z teściami. Ponadto warto zadbać o to, by nie zabrakło wspomnianego już garnituru. Strój wyjściowy jest obowiązkowy nawet dla tych osób, które bardzo rzadko będą z niego korzystać. Nikt z nas nie wie, kiedy dokładnie się nam on przyda.

szelki4Garderoba męska powinna być także miejscem, w którym wiele jest ulubionych ubrań. Koszule z krótkim rękawem i szelki męskie do spodni to tylko nieliczni faworyci. Zazwyczaj zakłada się je w domu, gdzie obowiązuje zasada swobody. Pamiętajmy jednak, że bez podstaw, takich jak porządne buty, dobra kurtka i płaszcz nie ma mowy o tym, by uważać się za człowieka znającego choć trochę zasady stosownego ubierania się. Warto nadmienić, iż są one częścią kultury osobistej, która mówi, iż do danych sytuacji trzeba zakładać odpowiedni strój. Zawsze pamiętajmy o tej regule, a świat mody nie będzie dla nas więcej taki straszny. Poznawszy bowiem podstawowe zasady będziemy mogli zgłębić się w te nieco bardziej ezoteryczne.