Sukienki w dużych rozmiarach z hurtowni

Wrz 27, 19 Sukienki w dużych rozmiarach z hurtowni

Kupowanie ubrań, kiedy nasz rozmiar to nie 34, czasem wymaga cierpliwości. Większość osób noszących większe rozmiary uważa, że moda ich ogranicza. Często ciężko jest im znaleźć coś dla siebie. Jednak jeżeli dobierzemy model sukienki do kształtu naszej sylwetki i kupimy ją w hurcie to zaoszczędzimy i będziemy wyglądać zjawiskowo.

Istnieją inne kształty, które można wykorzystać do opisania różnych typów ciała, ale pozostańmy przy najczęstszych. Są to jabłko, gruszka, klepsydra i chłopięca sylwetka. W zależności od kształtu ciała inne modele sukienek w dużych rozmiarach będą najlepsze.

Sukienki w dużych rozmiarach dla figury jabłka

Większość kobiet w kształcie jabłka ma duży korpus, ale niektóre kobiety w wpisujące się w ten typ sylwetki mają małe piersi i wysokie talie, które mogą się łączyć z kształtem gruszki. Najczęstsze cechy kształtu jabłka to szczupłe nogi, duża klatka piersiowa, a większość masy ciała znajduje się w górnej części ciała. Niektórzy kształt jabłka nazywają również diamentowym lub owalnym.

W przypadku większości osób o figurze jabłka podkreślanie talii jest kluczowe, ponieważ dźwigają większość swojej wagi w części środkowej i górnej części ciała. Większość jabłek ma szerokie ramiona. Pochwalmy się nogami w ołówkowej spódnicy lub stylowej sukience dopasowanej i rozkloszowanej. Warto kupować sukienki z głębokimi dekoltami w szpic lub bez ramiączek.

Sukienki w dużych rozmiarach dla figury gruszki

Wspólną cechą gruszek są szerokie biodra, duże uda i nogi, mała talia i wąskie ramiona. Gruszki są dziś uważane za najbardziej powszechny kształt kobiecej figury. Uwaga: niektóre gruszki mogą również wyglądać tak, że przypominają klepsydry. Idealne dla tego kształtu sylwetki będą tu sukienki z body, które będą miały detale u góry, w mniejszej części ciała, oraz smukły i elegancki krój w dolnej części. Sukienki typu fit i rozkloszowane są również świetną opcją.

Sukienki w dużych rozmiarach dla figury klepsydry

Jest to prawdopodobnie najbardziej pożądany z nich wszystkich kształtów sylwetki ze względu na idealne proporcje. Typowe cechy klepsydry to duża klatka piersiowa, wyraźna talia i okrągłe, pełne biodra. Kiedy wybieramy sukienkę dla takiej figury warto jeszcze dodatkowo podkreślić talię paskiem. Góra sukienki może być bez ramiączek, aby podkreślić nasze pełne piersi. Świetnie sprawdzą się modele do dopasowane i do kolan, które wyeksponują seksownie biodra. Kształty klepsydry również świetnie wyglądają w klasycznych krojach i stylach.

Sukienki w dużych rozmiarach dla chłopięcej sylwetki

Chłopięca sylwetka charakteryzuje się tym, że nie ma wyraźnie zaznaczonej talii, a biust jest mniej więcej tak samo szeroki jak biodra. Z tego względu kobiety o tej sylwetce muszą wybierać ubrania, które podkreślą ich kobiece krągłości. Ze względu na to, że takie sylwetki są proporcjonalne mogą wybierać odważne nadruki, asymetryczne kroje, takie jak tulipanowe spódnice, warstwowe style oraz ciężkie dzianiny.

Zalety kupowania sukienek w dużych rozmiarach w hurcie

Kupowanie sukienek w dużych rozmiarach w hurcie ma wiele zalet. Jeżeli szukamy ich dla siebie to po znalezieniu idealnego modelu możemy zakupić ich kilka i zaoszczędzić pieniądze. Dzięki temu przez dłuższy czas nie będziemy się martwić brakami w naszej garderobie.

Jeżeli prowadzimy sklep to zakup w hurcie sukienek w dużych rozmiarach dobranych do różnych rodzajów sylwetki to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu osoby, które na co dzień mają problem z zakupem odpowiednich ubrań, wreszcie znajdą coś idealnego dla siebie. A my dzięki zakupom w hurcie zaoszczędzimy pieniądze.