Przegląd gadżetów erotycznych tylko dla mężczyzn

Kwi 05, 19 Przegląd gadżetów erotycznych tylko dla mężczyzn

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na to, aby urozmaicić swoje ekscesy łóżkowe. Nic więc dziwnego, że rynek gadżetów erotycznych wychodzi tym panom naprzeciw.

Coraz więcej rzeczy o charakterze erotycznym jest przeznaczonych właśnie dla panów. Rynek, który do tej pory był raczej zdominowany gadżetami dla kobiet, rozrasta się i przynosi coraz większe zyski. Na co panowie mogą w tym roku zwrócić uwagę i co może okazać się dla nich ciekawymi gadżetami?

Gadżety erotyczne przeznaczone dla panów

Pierwszym gadżetem erotycznym, który jest stworzony specjalnie dla panów, jest oczywiście lalka zarówno dmuchana, jak i też ta bardziej przypominająca człowieka. Ten drugi rodzaj lalki, chociaż jest znacznie droższy, zyskuje na coraz większej popularności wśród panów. Jest to spowodowane tym, iż takie lalki faktycznie wyglądają jak kobiety, są wzrostu kobiety i są wykonane z naprawdę dobrej jakości materiałów, dzięki czemu są miłe w dotyku.

Kolejnym gadżetem tylko dla panów są specjalne obręcze na penisa zasilane za pomocą baterii, które wibrują. Taki gadżet sprzedaje się równie często, jak wibratory czy dilda dla pań. I co najciekawsze, co roku sprzedaż takiego gadżetu wzrasta i coraz więcej panów się na niego decyduje.

Kolejnymi gadżetami tylko dla panów są specjalne masturbatory, które wyglądają tak samo, jak kobiece narządy płciowe. Można wybierać z wielu rodzajów, które znaleźć można w sklepach erotycznych stacjonarnych lub internetowych. Nawet na portalach aukcyjnych takich, jak allegro, jest możliwe znalezienie w przystępnych cenach takich produktów.

Sztuczna pochwa zdecydowanie jest czymś, co cieszy się wśród panów największą popularnością. Może być zwyczajna i nie posiadać żadnych trybów działania, a może też być w pełni elektryczna, przez co możliwe będzie odczuwanie znacznie większej przyjemności.

internetowy sex shop

Jakie gadżety erotyczne dla par?

A co z gadżetów erotycznych mogą zakupić sobie panowie, którzy już są w związkach? Cóż, także i tutaj wybór jest naprawdę ogromny i każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Pierwsze, na co pary mogą zwrócić swoją uwagę, to gadżety BDSM. Są to dość nietypowe gadżety erotyczne, jednak cieszą się one coraz większą popularnością, a to wszystko za sprawą takich książek, jak „Pięćdziesiąt twarzy Greya” czy „365 dni”. Coraz częściej kupowane są więc wszelkiego rodzaju bicze, pejcze, kajdanki czy maski do zasłaniania oczu oraz ust. Ponadto możliwe jest zakupienie specjalnych wiązań, które przymocowuje się do łóżka i którymi krępuje się swoją partnerkę bądź partnera.

Oczywiście sporą popularnością cieszą się też zwyczajne żele erotyczne, zwłaszcza te, które są jadalne. Dzięki ich obecności każdy stosunek jest nieco ubarwiony – a zabawę ma zarówno partner, jak i partnerka.

Co zatem mężczyzna powinien sobie kupić?

Każdy mężczyzna powinien kupić sobie z gadżetów erotycznych to, co uważa za najlepsze dla siebie. Niektórzy uznają, że potrzebują masturbatorów, inni że chcą posiadać specjalne, dmuchane lalki. Jeszcze inni wynajdą sobie inny gadżet, który będą chcieli posiadać. Wiadome jest jednak to, że z roku na rok branża erotyczna się rozrasta i ilość gadżetów także. Co roku wytwarzane są więc nowe rzeczy, które wcześniej nawet nie istniały. A to oznacza tylko jedno – każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie!

Artykuł powstał we współpracy z internetowym sklepem erotycznym eRozkosz.