Nie tylko barwy narodowe

Paź 24, 16 Nie tylko barwy narodowe

Od jakiegoś czasu zapanowała moda na wywieszanie barw narodowych na samochodach. Jest szczególnie widoczna podczas dużych imprez sportowych, gdy startują polscy reprezentanci. Jest też sporo innych okazji, kiedy nasza flaga trafia na maszt. Flaga najczęściej kojarzy się z barwami narodowymi, słusznie, lecz są też inne rodzaje. Mogą być to proporce miast, województw czy nawet firm. Na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących rozmaite flagi i akcesoria potrzebne do ich prawidłowego wywieszania. Posiadają bardzo bogaty asortyment.

Zasady wywieszania flagi

Oprócz imprez sportowych są też inne okazje do wywieszenia naszej flagi narodowej. Należy do nich Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada oraz Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej świętowany 2 maja. Warto zaopatrzyć się we flagę na te okazje, wybierając odpowiedniego producenta mamy pewność, że barwy nie wyblakną. Jest to bardzo ważne, są, bowiem pewne zasady dotyczące eksponowania flagi narodowej. Przede wszystkim musi być zachowana cześć i szacunek, czyli flaga jest czysta, niepodarta i w nie wyblakłych barwach. Tak stanowią przepisy. Przy wywieszaniu w układzie pionowym, biel musi znajdować się po lewej stronie dla patrzącego. Ważne jest też by flaga nie dotykała ziemi. Warto również pamiętać, że eksponowanie flagi z godłem przez osoby prywatne jest sporym błędem. Taki rodzaj flagi przysługuje wyłącznie polskim placówkom dyplomatycznym, portom, lotniskom oraz statkom handlowym, gdzie jest używana, jako bandera. Dopuszcza się ją także do używania przez wojsko, ale tylko poza granicami kraju lub w kontaktach z zagranicą.

flaga

Firmy produkujące flagi posiadają duży asortyment. Nie ograniczają się jedynie do barw różnych krajów. Możemy zamówić flagę naszej firmy z logiem, istnieje też możliwość zakupu masztu do zamontowania przed siedzibą firmy. Można też pokusić się o nieduże flagi gabinetowe przeznaczone do ozdabiania biurka. Wybór jest ogromny, możemy zaopatrzyć się we flagi województw, proporce reklamowe na każdą okazję. Możemy dzięki temu wspomóc kampanię promocyjną w każdej dziedzinie. Jest też oferta flag na rozmaite święta kościelne. Oczywiście akcesoria dla kibiców znajdują się bardzo wysoko wśród oferowanego asortymentu. Popularne proporczyki na samochody wykonywane są z najlepszych materiałów.

Szeroki asortyment flag

Zaopatrzenie się we flagę narodową przyda się podczas obchodów uroczystości państwowych. Należy jednak pamiętać o prawidłowym wywieszaniu flagi. Liczne imprezy sportowe są równie dobrą okazją do prezentacji naszych barw. Flagi nie ograniczają się jedynie do wyróżniania państw. Jest możliwość zamówienia proporca na każdą okazję, spełniającego zadania reklamowe lub dla dumnego prezentowania logo firmy. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.