Dlaczego warto postawić na manicure hybrydowy?

Sie 27, 18 Dlaczego warto postawić na manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy od dłuższego czasu stanowi wybór numer jeden pośród manicurzystek, ale też klientek salonów kosmetycznych. Jako jedna z trwalszych i bezpieczniejszych metod, hybryda z łatwością zyskała grono zwolenniczek i przekonuje do siebie coraz więcej kobiet. Dlaczego warto postawić na manicure hybrydowy?

Trwałe i wygodne rozwiązanie

Manicure hybrydowy to idealny dodatek dla zapracowanej, zabieganej kobiety w której życiu nie ma miejsca na godziny spędzone w salonie kosmetycznym każdego tygodnia. Trudno ukryć fakt, że w najtrudniejszych momentach życia to właśnie bycie zadbaną i wypielęgnowaną poprawia nastrój i dodaje energii koniecznej do pokonania napiętego grafiku czy trudnej sytuacji osobistej. Manicure hybrydowy jest trwały, dzięki czemu nie trzeba odświeżać go raz, czy nawet dwa razy w tygodniu. W rzeczywistości, zależnie od jakości płytki paznokcia i zastosowanych lakierów, hybryda może utrzymać się na paznokciu od dwóch do nawet 4 tygodni zanim będzie wymagała zmiany. To niezwykle wygodne rozwiązanie!

hybrydy holo

 

Bezpieczniejsze niż tipsy

Zarówno paznokcie sztuczne, czyli tipsy, jak i paznokcie żelowe zebrały wokół siebie sporo kontrowersji jako metody uszkadzające trwale płytkę paznokcia. Hybryda łączy w sobie jednak wszystkie cechy, za które kochamy żel, z cechami tradycyjnych lakierów do paznokci. Jeśli korzystasz z usług profesjonalnego salonu manicure, a kosmetyczka wie dobrze, jak obchodzić się z hybrydami, ich zdjęcie nie powinno w żaden sposób osłabić twojej płytki. Podobnie z kwestią nakładania lakieru – wystarczy dobra znajomość techniki i wyczucie, by płytka pod paznokciem czuła się zdrowo i bezpiecznie.

Hybryda bez ograniczeń

Choć kosmetolodzy zalecają od czasu do czasu przerwy w manicure hybrydowym, noszenie go raz za razem jest znacznie bezpieczniejsze niż w przypadku żeli czy tipsów. To jednak nie jedyny powód, dla którego lakiery hybrydowe zdają się nie być niczym ograniczone. Jako że podobnie jak w przypadku żelu konieczne jest tu utwardzanie lakieru za pomocą lampy UV, klientka już po wyjęciu paznokci spod światła może cieszyć się suchym i utwardzonym manicure, który nie zepsuje się gdy będzie otwierała portfel, wyciągała telefon czy korzystała z toalety. To po raz kolejny duże ułatwienie dla zabieganych, wiecznie zapracowanych kobiet.

Lakiery hybrydowe to także cała paleta kolorystyczna pozwalająca na wyczarowanie naprawdę pięknych wzorów i motywów. Podobnie jak w przypadku żelu, dzięki możliwości utwardzenia paznokcia, zatapianie w niej drobnych kamyków czy brokatu nie będzie stanowiło większego problemu, co daje znacznie większe pole do popisu niż tradycyjne lakiery. Warto przy tym zauważyć, że dzięki charakterystycznej gęstości lakierów hybrydowych, ich wykończenie jest zawsze znacznie gładsze, niż w przypadku manicure klasycznego, a głębia kolorów jest jeszcze bardziej intensywna.