Co to jest Fohow Oral liquid?

Lis 26, 18 Co to jest Fohow Oral liquid?

Borykając się z wieloma chorobami nie chcemy zanieczyszczać naszego organizmu lekami niewiadomego pochodzenia. Substancje w nich zawarte są zwykle niebezpieczne w dłuższej perspektywie. W dodatku posiadają liczne skutki oboczne. Z pomocą wówczas przychodzą naturalne preparaty na bazie wyciągów z roślin. Marka Fohow specjalizuje się w różnego rodzaju preparatach sięgających swoją recepturą do tradycyjnej medycyny chińskiej.

Fohow oral liquid — co zawiera?

Bioimmunoregulator Fohow oral liquid został wytworzony w myśl chińskiej receptury. Wykorzystano do niego naturalne wyciągi roślin w proporcjach wykorzystywanych od wielu pokoleń. Preparat opiera się o Kordiceps chiński w siedemdziesięciu pięciu procentach. Pozostałe komponenty to aromatyczne grzyby Shiitake — 6 %, młode pędy bambusa – 5 %, Linchzhi — 6 % oraz drogocenny miód — 2 %. W związku z naturalnymi komponentami Fohow oral liquid należy przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

W jakich chorobach pomaga Fohow oral liquid?

Fohow oral liquid znajduje zastosowanie przy wielu chorobach. Między innymi może wspomóc nas w chorobach układu krążenia, takich jak miażdżyca, choroba wieńcowa, a także przy schorzeniach układu pokarmowego, wątroby, układu wewnątrzwydzielniczego. Wielu osobom preparat pomógł również przy schorzeniach przedrakowych, a także chorobach onkologicznych. Doskonale radzi sobie z wirusami — na przykład z zapaleniem wątroby i opryszczką, chorobami oczu. Wspomaga pracę organizmu przy wyczerpaniu nerwowym, ogólnym wyczerpaniu organizmu, schorzeniach alergicznych oraz tych na podłożu autoimmunologicznych.

Fohow oral liquid stanowi dumę współczesnej technologii połączonej z Tradycyjną Medycyną Chińską. Ten preparat silnie oddziałuje na organizm człowieka jako bioimmunoregulator. Powszechne stosuje się go jako środek profilaktyczny, a także jako pomoc w chorobach układu krążenia, schorzeniach onkologicznych i innych. Do produkcji Fohow oral liquid wykorzystano Kordicepis chiński. Cordyceps Sinensis zbierany jest w Chinach na wyżynie Qinghajsko-Tybetańskiej, podobnie jak pozostałe komponenty. W procesie produkcyjnym Fohow oral liquid wykorzystuje się zaawansowane metody technologiczne: rozdrabnianie komórkowe, ekstrahowanie wielofunkcyjne w niskich temperaturach, tworzenie wyciągów metodą ekstrakcji w warunkach nadkrytycznych, wieloskładnikowe rozdzielne oczyszczanie oraz wysokosprawna chromatografia kolumnowa i zatężenie próżniowe. Dzięki temu, że w procesie produkcyjnym zastosowano teorię projektowania molekularnego — możliwe okazało się uzyskanie optymalnego wzajemnie uzupełnienia struktur przestrzeni molekularnej. Te wszystkie zabiegi zwiększyły znacznie przyswajalność produktu. Wystarczy regularne stosowanie przez miesiąc, by dostrzec niesamowite efekty.

Jak wygląda dawkowanie preparatu?

Fohow oral liquid należy dobrać indywidualnie do rodzaju kuracji, z uwzględnieniem rodzaju choroby i obserwacji powrotu do zdrowia. Niekiedy stosuje się większe niż proponowane dawki. Najczęściej Fohow oral liquid stosuje się przez 1-2 miesiące. Gdy wystąpi potrzeba można powtórzyć kurację poprzedzając ją kilkumiesięczną przerwą. Możliwe jest też dłuższe, a nawet stałe, stosowanie leku.

Fohow oral liquid to doskonały sposób, by wspomóc nasze ciało w wielu chorobach. Połączenie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z nowoczesnymi technologiami pozwoliło stworzyć preparat naturalny i skuteczny. Doskonałą przyswajalność zawdzięczamy specjalnej budowie komórkowej preparatu, którą uzyskano w procesie produkcji. Zaś naturalne składniki rosnąca w Chinach zapewniają dopływ właściwych substancji w odpowiedniej ilości. Wielu konsumentów poleca preparat Fohow oral liquid zwracając szczególną uwagę na zawarte w nim naturalne komponenty. A także skuteczność działania. Fohow oral liquid doskonale sprawdza się, kiedy chcemy wspomóc organizm w poważniejszych schorzeniach, jednak doskonale zbije także gorączkę i inne mniej poważne objawy. Zaleca się jego profilaktyczne stosowanie w okresach zwiększonej zachorowalności na choroby wirusowe.